Dictator deuropvanger hydraulisch 1400 chroom haak 1014 80 N cilinder horizontaal regelbaar - D10100204 - afbeelding 1
Dictator deuropvanger hydraulisch 1400 chroom haak 1014 80 N cilinder horizontaal regelbaar - D10100204 - afbeelding 2

Dictator deuropvanger hydraulisch 1400 chroom haak 1014 80 N cilinder horizontaal regelbaar 1255330

Artikelnummer: D10100204

  • Deuropvanger
  • Dictator
  • Type 1400
  • 1255330
  • 8717703542837

Vanaf 1 € 95,55 per stuk 16,86 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Voorraad: voorraadhoudend – 2 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    2 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie Dictator Deursluittechniek

Product film

Beschrijving

  • Deuropvanger

  • Merk Dictator

  • Type 1400

  • 1255330

  • 8717703542837

  • Voor het geruisloos opvangen en sluiten van normale deuren

  • De DICTATOR 1400 is bedoeld voor binnenmontage bij naar buitendraaiende deuren en wordt geleverd met een plafondhaak

  • Voor een optimale werking adviseren wij u de deursluiter altijd in een verticale positie te monteren, bij de DICTATOR 1400 is horizontale montage echter standaard mogelijk

  • Regelbare sluitsnelheid door middel van inbussleutel

  • Geschikt voor links en rechtsdraaiende deuren

  • Sluitkracht is aan deursluiter gemeten, op aanvraag ook verkrijgbaar met 50 N of 80 N sluitkracht

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 1255330
Alternatief artikelnummer leverancier 1255330
EAN artikel 8717703542837
Intrastat CBS code 83026000
Artikel ID N10789736
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dictator
EAN leverancier 8717703549997
Merk Dictator
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deursluiters - Deuropvanger hydraulisch
Productgroep Deuropvangers
Productsoort Deuropvanger
Type 1400
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Haaktype 1014 plafondhaak
Afwerking-materiaal Glans verchroomd
Montagewijze Verticaal of horizontaal
Soort huis Gesloten
Sluitkracht 80 Nm
Toepassing Binnenmontage-buitendraaiende deur

Leverancier

Dictator - online kopen bij About Dictator

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1