Hawgood deurveerscharnier 4000-E nikkel - D10100236 - afbeelding 1
Hawgood deurveerscharnier 4000-E nikkel - D10100236 - afbeelding 2

Hawgood deurveerscharnier 4000-E nikkel 3515110

Artikelnummer: D10100236

  • Deurveerscharnier nikkel
  • Hawgood
  • Type 4000-E
  • 3515110
  • 8717703540376

Vanaf 1 € 70,25 per paar 12,40 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie Dictator Deursluittechniek

Product film

Beschrijving

  • Deurveerscharnier nikkel

  • Merk Hawgood

  • Type 4000-E

  • 3515110

  • 8717703540376

  • De HAWGOOD scharnieren type 4000 en 4500 met enkele of dubbele veren bieden een ideale oplossing voor het zelfsluitend maken van kleine doordraaiende deuren zoals saloondeuren, louvredeuren of baliedeurtjes

  • Door de speciale constructie en de vorm van de schoen slaan de deuren maar kort door en is de hangnaad tussen de kozijnstijl en de deur zeer minimaal

  • De scharnieren zijn uitgevoerd met een vaststelling op circa 90 graden

  • Voor zwaardere deuren adviseren wij het type "D" met 2 veren

  • Er zijn tevens messing gelakte of kunststof uitvoeringen leverbaar

  • Afwerking: nikkel

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 3515110
Alternatief artikelnummer leverancier 3515110
EAN artikel 8717703540376
Intrastat CBS code 83021000
Artikel ID N10091490
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dictator
EAN leverancier 8717703549997
Merk Hawgood
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier dubbel werkend vernikkeld
Productgroep Deurveerscharnieren
Productsoort Deurveerscharnier nikkel
Type 4000-E
Minimale bestelhoeveelheid 1 paar
Aantal veren 1 stuk
Deurdikte 19-24 mm

Leverancier

Dictator - online kopen bij About Dictator

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1